اینجا «مشهد دوست داشتنی» است و این کتاب‌ها از قیام گوهرشاد می‌گویند

کتابفروشی علیزادهرییس انتشارات وامور کتابخانه‌های سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد در حاشیه برگزاری نمایشگاه «مشهددوست داشتنی» می‌گوید:عمده بازدیدکنندگان که دراین غرفه حضور می یابند، افراد کتاب خوان و علاقه مند به کتاب‌های فرهنگی انقلابی بامحوریت واقعه گوهرشاد هستند.
سید مهدی جوادپور می‌افزاید: دراین نمایشگاه کتاب به عنوان یک امر راهبردی برای تشویق مردم و فرهنگ سازی امر کتاب‌خوانی عرضه می‌شود و علاقمندان به بازخوانی سیر تکاملی –تاریخی واقعه گوهرشاد با خواندن کتاب‌های گردآوری شده اطلاعات خوبی در این خصوص به دست خواهند آورد.
وی همچنین در ادامه می‌گوید: بازدیدکنندگان ازاین بخش با دیدن وخرید از نوشت افزارها وکتاب‌های نوستالژیک دهه شصت به بازآفرینی خاطرات دوران تحصیل خود می پردازند.
جوادپوردرادامه به برگزاری پویش مطالعاتی «باهم بخوانیم» اشاره کرده و می‌گوید: در دوره چهارم این پویش مطالعاتی کتاب «قصه ما مثل شد» ویژه نوجوانان ۹ تا ۱۵ ساله، کتاب «من دیگر ما» با موضوع نقش بازی در تربیت و بسته سوم شامل دو کتاب «اینک شوکران» جلد یک با موضوع زندگی شهید مدق به روایت همسر شهید و کتاب «نیمه پنهان ماه» جلد یک با موضوع زندگی شهید چمران به روایت همسر این شهید بزرگوار انتخاب شده‌اند و از طریق این غرفه ثبت نام در این پویش مطالعاتی طی روزهای برگزاری نمایشگاه انجام می‌شود.