ششمین جلد کتاب شهدای مدافع حرم «شیخ شهید» منتشر شد

شیخ شهیدششمین جلد از سری کتاب های شهدای مدافع حرم انتشارات بوی شهر بهشت با عنوان «شیخ شهید» منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد، مدیر انتشارات بوی شهر بهشت با اعلام این خبر گفت: کتاب «شیخ شهید» روایتی زیبا و دل نشین از سبک زندگی شهید مدافع حرم حجت الاسلام محمد رضایی است که به قلم «سید سیعد موسوی» به رشته تحریر آمده است. سید مهدی جوادپور افزود: این کتاب در قطع رقعی در ۱۵۰ صفحه با تیراژ ۱۰۰۰ نسخه روانه بازار شده است.
وی با اشاره به بخشی از محتوای این کتاب گفت: زندگی این شهید بزرگوار می تواند الگوی برای دیگر انسان ها باشد به طور مثال در قسمتی از متن کتاب به نقل از یکی دوستان طلبه وی آمده است: آقای رضایی تمام کارهایش را با انگیزه انجام می داد. یکی از انگیزه های جالبش خدمت بود. دو نوع خدمت را در اولویت کارهای خود قرار داده بود، یکی خدمت به عالم و یکی خدمت به سادات.
مدیر انتشارات بوی شهر بهشت با اشاره به چاپ ۱۰ عنوان کتاب برای شهدای مدافع حرم افغانستانی در مشهد اظهار کرد: یکی از ماموریت های اصلی انتشارات بوی شهر بهشت تولید محتوای تاثیر گذار در حوزه ی سبک زندگی اسلامی و انقلابی است که در این راستا در حال تالیف ۱۰ جلد کتاب با محتوای شهدای مدافع حرم هستیم، تاکنون شش جلد کتاب با عنوان های «آن ۲۲ نفر»، «چله عشق»، «فاتح دلها»، «ذوالفقار فاطمیون»، «سرنوشت خونین» و «شیخ شهید» به چاپ رسیده است.
شایان ذکر است، علاقه مندان به مطالعه کتاب «شیخ شهید» می توانند با حضور در مراکز فروش انتشارات بوی شهر بهشت در فروشگاه های پاتوق کتاب واقع در خیابان آیت الله بهجت، بوستان کتاب (زیرگذرپارک ملت) و فروشگاه شهرکتاب واقع در چهارراه ابوطالب و همچنین به صورت غیر حضوری از طریق سایت انتشارات بوی شهر بهشت به آدرس nbehesht.ir نسبت به تهیه کتاب اقدام کنند.