«خلاصه خوبی‌ها» از سوی انتشارات بوی شهر بهشت روانه بازار کتاب شد

کتاب «خلاصه خوبی‌ها» با موضوع زندگی شهید علیرضا عاصمی، از سوی انتشارات بوی شهر بهشت روانه بازار کتاب شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، «خلاصه خوبی‌ها» روایت‌های زندگی شهید عاصمی از زبان مرضیه نبی‌اللهی نجف آبادی همسر اوست که به قلم طیبه مزینانی به رشته تحریر درآمده است. این کتاب در ۲۲۸ صفحه و با تیراژ هزار نسخه دی ماه جاری منتشر شد.
از زبان همسر شهید عاصمی دراین کتاب آمده است” همسرم در ۸ آذرماه سال ۴۱ در شهرستان کاشمر متولد شده است و پس از ازدواج با من در بهمن سال ۶۲ عازم جبهه جنگ شد و۱۳ دی‌ماه سال ۶۵ در باختران به شهادت رسید.”
به گفته نبی الهی، شهید عاصمی در مدت حضور در جنگ ،عضوشورای فرماندهی، فرمانده تخریب تیپ ویژه پاسداران، فرمانده تخریب لشکر۴۳ امام علی (ع)، فرمانده تخریب قرارگاه کربلا، فرمانده تخریب قرارگاه نجف اشرف و فرمانده تخریب قرارگاه خاتم‌الانبیاء بوده است .
نویسنده در داستان این کتاب آورده است” مدتی است می خواهم از تو بنویسم اما این لبخند نمکی و آرامش نگاهی که تو داری، بعد از سی سال من را مبهوت خودش کرده است؛ برای از تونوشتن باید با توبنشینم ، با توبرخیزم و با تو راه برم و هر چه می‌دوم به گرد پایت نمی رسم و ناچارا می روم سراغ کسی که با تو و بی تو زندگی کرده است از تو می گوید، می خندد، و بغض می‌کند و اشک می‌ریزد و من هم با او می‌خندم، بغض می‌کنم ، اشک می‌ریزم و از زیر چشم حواسم به داخل قاب توست گرچه رفقایت معتقدند لبخند تو خلاصه خوبیها است .
گفتنی است؛ این کتاب با مشارکت اداره کل حفظ و آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی به چاپ رسیده است و علاقمندان می‌توانند این کتاب را از کتاب فروشی‌های معتبر سطح شهر تهیه کنند.