«ذوالفقار فاطمیون»، «گیرنده پدرم» و «نزدیک‌ترین گلخانه» از امروز در بازار کتاب

رئیس اداره انتشارات بوی شهر بهشت از انتشار کتاب‌های«ذوالفقار فاطمیون»، «گیرنده پدرم» و «نزدیک‌ترین گلخانه» در مهرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، محمد امیری با اعلام این خبر گفت: «ذوالفقار فاطمیون» کتابی است، با موضوع خاطرات شهید حسین فدائی از شهدای مدافع حرم که در سه هزار جلد از ابتدای مهر ماه روانه بازار کتاب می‌شود، «گیرنده پدرم» نیز حاوی ۱۰ نامه دختران به پدران است که به موضوعاتی اختصاص دارد که معمولا دختران به راحتی نمی‌توانند با پدرانشان در میان بگذارند. در این کتاب که به قلم مریم‌قربانزاده است؛ این مسائل بیان شده است.
وی در ادامه در خصوص کتاب «نزدیک ترین گلخانه» گفت: این کتاب از سری کتاب‌های آداب زندگی است که یک دوره ۱۰ جلدی را شامل می‌شود در این کتاب که محمد حسن باقری گردآوری‌‌اش را بر عهده‌دار داشته، اصول ابتدایی و ساده برای پرورش گل و گیاه در منزل آموزش داده شده است؛ این کتاب نیز از ابتدای مهر ماه در کتاب‌فروشی‌ها‌ی معتبر در اختیار علاقمندان خواهد بود.
امیری در ادامه از چاپ کتاب‌ «خلوت گزیده» که به خاطرات شهید آستانه‌پرست، از شهدای ترور در مشهد اختصاص دارد؛ خبر داد و افزود: کتاب‌های «فاتح‌دل‌ها»، «آن ۲۲ نفر» و «چله عشق» نیز به مناسبت هفته دفاع مقدس و در پی استقبال مخاطبان به چاپ دوم رسیدند و از روزهای نخستین مهر ماه جاری در اختیار علاقمندان خواهند بود.
رئیس اداره انتشارات بوی شهر بهشت ، در ادامه به چاپ کتاب «سرنوشت خونین» که به خاطرات شهید مدافع حرم سید قاسم حسینی پرداخته است؛ نیز اشاره کرد و افزود: در نیمه دوم مهر ماه علاوه بر «سرنوشت خونین» کتاب‌های «گویای خاموش» با موضوع آداب انس با کتاب، «به استقامت سرو» با موضوع خاطرات همسران آزادگان مشهدی و «کودک و محرم» که به نقاشی‌های کودکان در خصوص وقایع کربلا و محرم اختصاص دارد؛ نیز چاپ و منتشر خواهند شد.