تاریخ شفاهی ۵۶ داستان خواندنی از فعالیت های زنان پشتیبان جبهه و جنگ منتشر شد

روزهای فراموش نشدنیروایتی غرور آمیز از «روزهای فراموش نشدنی» دوران دفاع مقدس

خاطرات «روزهای فراموش نشدنی» از فداکاری شیر زنان غیور کشورمان در پشتیبانی از جبهه های هشت سال دفاع مقدس از سوی انتشارات بوی شهر بهشت منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد، رئیس امور انتشارات، کتاب و کتابخانه ها  با اعلام این خبر گفت: کتاب «روزهای فراموش نشدنی» گوشه ای از فعالیت های برخی از زنان در پشت جبهه در دوران دفاع مقدس را به مثابه یکی از وقایع بسیار مهم کشور به رشته تحریر در آورده است.

سیدمهدی جوادپور افزود: این کتاب به قلم مریم عرفانیان در قطع رقعی در ۱۴۰ صفحه با تیراژ ۱۰۰۰ نسخه چاپ و راهی بازار شده است. وی اظهار کرد: در حوزه ادبیات دفاع مقدس تاکنون درباره مشارکت سیاسی، اجتماعی و حتی فعالیت های زنان در خط مقدم بسیار سخن گفته شده است، اما  از فعالیت بی ادعا آنان در ستادهای پشتیبانی جبهه و جنگ محتوای قابل توجه ای تولید نشده که این کتاب در پی پر کردن این خلاء محتوای موفق عمل کرده است.

شایان ذکر است، علاقه مندان به مطالعه می توانند برای تهیه کتاب «روزهای فراموش نشدنی» با حضور در مراکز فروش انتشارات بوی شهر بهشت در فروشگاه های پاتوق کتاب واقع در خیابان آیت الله بهجت، بوستان کتاب و فروشگاه شهرکتاب واقع در چهارراه ابوطالب و همچنین به صورت غیر حضوری از طریق سایت انتشارات بوی شهر بهشت به آدرس nbehesht.ir  اقدام کنند.