انتشار « پروانه های عاشق » در بوستان های کتاب شهر

کتاب شعر و نقاشی «پروانه های عاشق» در حوزه کودک و نوجوان به همت انتشارات بوی شهر بهشت چاپ و روانه بازار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد، مدیر انتشارات بوی شهر بهشت گفت: کتاب «پروانه های عاشق» از مجموعه شعرهای مشهد دوست داشتنی شامل ۸ کتاب شهر در حوزه کودک و نوجوان است که به موضوعات فرهنگ شهروندی « آپارتمان نشینی»، « تفکیک زباله»، «حمل و نقل»، « آتش نشان ها»، «همسایه ما»، «کالای ایرانی»، «شهر آباد» و «مشهد» می پردازد.

مهدی ابراهیمی با تاکید بر اهمیت فرهنگ سازی برای کودکان و نوجوانان شهر با بهره گیری از قدرت هنر و ادب افزود: مجموعه شعرهای مشهد دوست داشتنی از سروده های شاعر نامدار حوزه کودک و نوجوان کشور، هادی فردوسی که به سفارش انتشارات بوی شهربهشت سروده است.

وی هدف از تولبد کتاب شعر و نقاشی «پروانه های عاشق» را ارج نهادن به خدمات شبانه روزی آتش نشان ها دانست و گفت: موضوع شعر این کتاب تکریم از فداکاری های شهدای آتش نشان و همچنین قدردانی از آتش نشان های شهر است که در قطع خشتی با تصویرگری فریناز شفیعی، برای گروه سنی الف و ب در ۳ هزار نسخه چاپ و روانه بازار شده است.

مدیر انتشارات بوی شهر بهشت نیز از تولید آلبوم ترانه « سلام ای شهر زیبا » خبر داد و گفت: همزمان با تولید مجموعه کتاب های شعر کودک، مشهد دوست داشتنی آلبوم ترانه آن نیز با عنوان سلام ای شهر زیبا تولید و تقدیم تمامی همشهریان خوب مشهدی می شود.

مهدی ابراهیمی تصریح کرد: والدین محترم و مراکز تربیتی و آموزشی کودکان و نوجوانان می توانند برای تهیه کتاب مجموعه شعرهای مشهد دوست داشتنی و همچنین آلبوم ترانه سلام ای شهر زیبا به مراکز فروش انتسارات بوی شهر بهشت در فروشگاه های پاتوق کتاب واقع در خیابان آیت الله بهجت، بوستان کتاب و فروشگاه شهر کتاب واقع در چهارراه ابوطالب و همچنین به صورت غیر حضوری از طریق سایت انتشارات بوی شهر بهشت به آدرس  nbehesht.ir  اقدام کنند.